Vertingiausi brangakmeniai – sužinokite jų reikšmes ir savybes | ADORO juvelyrikos namai

Brangakmeniai daugelį amžių žavėjo žmones savo nepaprastu grožiu ir paslaptingomis savybėmis. Tai ne tik gražūs papuošalai, bet ir turi gilią simbolinę bei energingą prasmę. Šiame straipsnyje apibūdinsime jų reikšmę ir unikalias savybes.

Safyras – išminties ir apsaugos akmuo

Safyras yra vienas iš labiausiai vertinamų brangakmenių. Jis ne tik gražus, bet ir turi gilią simbolinę prasmę. Safyras laikomas išminties akmeniu, stiprinančiu intuiciją ir gebėjimą logiškai mąstyti. Safyras taip pat apsaugo nuo neigiamo poveikio ir suteikia ramybės. Manoma, kad jis padeda siekti tikslų ir pritraukia turtus bei gausą.

Baltas auksas, juvelyrika, sužadėtuvių žiedai, safyras, žiedas su safyru

Rubinas – meilės ir aistros akmuo

Rubinas yra akmuo, susijęs su meile ir aistra. Jo intensyvi raudona spalva simbolizuoja energiją ir emocijas. Rubinas palaiko meilės sau vystymąsi ir stiprina tarpasmeninius ryšius. Manoma, kad tai atneša sėkmę meilėje ir įkvepia drąsiems veiksmams. Rubinas taip pat laikomas vaisingumo akmeniu ir mylinčio partnerio trauka.

Auksinis žiedas su rubinais, autorinis žiedas, rubinai, rubinas, juvelyrika, auksas

Smaragdas – harmonijos ir pusiausvyros akmuo

Smaragdas – intensyvios žalios spalvos akmuo, asocijuojamas su gamta ir harmonija. Jis turi raminančių ir atpalaiduojančių savybių, padeda pasiekti vidinę pusiausvyrą. Smaragdas taip pat simbolizuoja atgimimą ir dvasinį augimą. Manoma, kad šis akmuo palaiko intuicijos vystymąsi ir gebėjimą reikšti jausmus. Smaragdas taip pat dažnai naudojamas kaip apsauginis talismanas.

Smaragdai, auskarai, juvelyrika, auksas, sužadėtuvės, šventės

 

Ametistas – apsaugos ir ramybės akmuo

Ametistas yra purpurinio atspalvio akmuo, žinomas dėl savo apsauginių ir raminamųjų savybių. Tai padeda kovoti su stresu ir nerimu bei palaiko meditacijos ir susikaupimo procesą. Ametistas taip pat laikomas dvasingumo ir įkvėpimo akmeniu. Manoma, kad tai atneša sielos ramybę ir atveria kelią dvasiniams pabudimams.

Juvelyrika, ametistas, auksas, auksiniai žiedai, simboliai, prasmė, brangakmeniai

Deimantas – tobulumo ir stiprybės akmuo

Deimantas - vienas garsiausių ir labiausiai vertinamų brangakmenių. Jo kietumas ir blizgesys simbolizuoja tobulumą ir jėgą. Deimantas laikomas išminties ir nesunaikinamos jėgos akmeniu. Manoma, kad tai apsaugo nuo neigiamų energijų ir palaiko vidinės jėgos vystymąsi. Deimantas taip pat yra amžinybės ir amžinos meilės simbolis.

Briliantai, deimantai, meilė, vestuvės, sužadėtuvės, juvelyrika, sužadėtuvių žiedai, auskarai, brangakmeniai

 

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį