Kaip išpainioti grandinę? | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Susipynusi grandinėlė – kiekviena moteris bent kartą gyvenime yra susidūrusi su šia problema. Mažas mazgas ant jūsų mėgstamos grandinės gali sukelti daug nervų ir sunkumų ją išpainiojant. Šiai veiklai reikėtų skirti šiek tiek laiko ir dėmesio, nes užtenka vieno neatsargaus ar nervingo judesio ir papuošalas sugadintas. ADORO juvelyrikos namų ekspertas turi jums patarimų kaip greitai ir paprastai išpainioti mazgą.

Kaip išnarplioti grandinę?

Jums grandinės mazgas neturėtų kelti nerimo. Kiekvieną, net labiausiai įsipainiojusią grandinę galima išnarplioti, tačiau tam reikia atkreipti dėmesį į kelis veiksnius. Visų pirma švarios rankos. Naudojant rankų kremą gali būti daug sunkiau išpainioti grandinę, todėl švarios, sausos rankos labai svarbu. Kitas svarbus aspektas – geras natūralus ar dirbtinis apšvietimas. Jo dėka gerai matysime mazgą, o tai padės daug lengviau jį išnarplioti.

Aliejus

Dažnai grandinės susipainioja pačiu netinkamiausiu momentu, pvz., prieš svarbų išvykimą. Tada praverčia aliejus. Žinoma, pats aliejus mazgo neatriš, bet padės šiek tiek atlaisvinti grandinės grandis, kurių dėka ją išnarpliosime per daug trumpesnį laiką. Taikant šį metodą svarbi ir švarių rankų taisyklė, todėl užtepę šiek tiek aliejaus ant grandinės, eikite nusiplaukite rankas ir jas gerai nusausinkite. Po operacijos aliejaus likučius pašalinkite vandeniu ir muilu arba specialiu papuošalų valymo skysčiu.

Adata, smeigtukas arba pincetas

Kai smulkiose grandinėse yra mazgų, dažna problema ta, kad mūsų pirštai tiesiog per dideli, jog galėtume išspręsti šią problemą. Tokiose situacijose praverčia adata ar smeigtukas. Grandinę turėtume pradėti išpainioti nuo mazgo centro, įkišdami į jį adatą. Tada švelniai perkelkite susipainiojusius grandinės fragmentus į išorę. Dirbkite ramiai ir švelniai – staigūs judesiai nepaspartins išsipainiojimo ir gali tik sugadinti grandinėlę.

Pincetas yra geras sprendimas kartu su aliejumi, kai jūsų pirštai riebaluoti. Švelnūs judesiai pincetu tikrai turėtų išspręsti grandinės problemą jos nepažeidžiant.

ADORO juvelyrikos namai https://www.adoro.lt/

 

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį