Kaip valyti auksinius papuošalus? | ADORO Juvelyrikos namai

Kad auksas visą laiką atrodytų kaip naujas ir ilgai išlaikytų gražią išvaizdą, jį reikia reguliariai valyti. Valant auksą svarbu, kokias priemones naudosite. Per stiprūs preparatai gali sugadinti auksą, tačiau silpnesni jų gerai neišvalys. Taigi, kaip valyti auksą namuose jums patars profesionalus ADORO juvelyrikos namų ekspertas.

Auksinių gaminių valymas namų sąlygomis.

Daugelis žmonių mano, kad auksinių papuošalų valymas labai sudėtinga užduotis. Bijodami sugadinti savo brangius papuošalus, jie šios veiklos nesiima. Jie šį darbą patiki profesionalams. Žinoma, tai nėra blogai, tačiau taip pat verta žinoti, kaip namuose išvalyti auksą.

Aukso valymas su aliuminio folija

Viena iš naminių auksinių dirbinių valymo priemonių yra aliuminio folija arba, tiksliau, aliuminio folijos tirpalas. Ant stiklinio ar plastikinio dubenėlio dugno uždėkite aliuminio foliją ir užpilkite stiklinę šilto vandens. Be to, į dubenį reikia įpilti šaukštą valgomosios sodos ir gerai išmaišyti. Į tokį tirpalą įdėkite paauksuotus arba auksinius gaminius ir palikite 2-3 valandoms. Praėjus šiam laikui auksą išimkite ir gerai nuplaukite šiltu vandeniu bei išdžiovinkite.

Sužadėtuvių žiedai

Papuošalų valymas su druska

Labai geras auksinių gaminių valymo būdas – naudoti druską. Į indą įpilkite stiklinę šilto vandens ir du šaukštus druskos. Kruopščiai išmaišykite, kad druska ištirptų vandenyje. Tirpale panardinkite gaminius ir laukite apie 3 valandas, tada išimkite auksą ir gerai nuplaukite šiltu vandeniu bei išdžiovinkite.

Auksiniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, rubinai

Auksinių dirbinių valymas alkoholio pagalba

Naudodami alkoholį savo aukso dirbiniams valyti, jiems galite suteikti visiškai naują išvaizdą vos per kelias sekundes. Tereikia bent 95 procentų alkoholio ir dubenėlio. Įdėję auksą į dubenį su alkoholiu, beveik iš karto pamatysite poveikį, kuris bus stebinantis.

Sužadėtuvių žiedai

Coca-Cola

Daug kas žino, kaip rūdis  galima valyti gazuotais gėrimais, tačiau turbūt ne visi žino, kad auksą galima nuvalyti ir Coca-Cola. Supilkite šį gėrimą į dubenį ir panardinkite į jį auksinius papuošalus. Vos kelios minutės ir papuošalai bus švarūs. Jei nešvarumai intensyvesni, palaukite šiek tiek ilgiau.

Auksiniai pakabukai

Profesionalus auksinių dirbinių valymas

Kai jau žinome, kaip auksą valyti namų metodais, reikėtų paminėti ir profesionalius aukso valymo preparatus. Jei kas nors bijo naminių aukso valymo metodų ir nenori netyčia jo sugadinti, gali nusipirkti paruoštus preparatus, kuriuos parduoda daugelis internetinių parduotuvių.

Auksiniai auskarai su deimantais

ADORO juvelyrikos namai, kviečiame apsilankyti: https://www.adoro.lt/

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį