Auksiniai papuošalai verslo susitikimui | ADORO juvelyrikos namai
Kai kalbama apie verslo susitikimus, svarbi kiekviena detalė. Viskas, pradedant apranga ir baigiant aksesuarais, turi būti gerai apgalvota ir kruopščiai parinkta. Nors dažnai daugiausia dėmesio skiriama aprangai, nepamirškite, kad auksiniai papuošalai gali padėti padaryti puikų įspūdį. Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti tobulus auksinius papuošalus verslo susitikimui.
 
Laikykitės paprastumo
Kai kalbama apie verslo susitikimus, dažnai mažiau reiškia daugiau. Turite rinktis paprastus ir elegantiškus papuošalus, kurie nebūtų pernelyg ryškūs ar blaškantys dėmesį. Rinkitės klasikinius papuošalus, pavyzdžiui, auskarus, paprastą auksinę grandinėlę ar apyrankę, kurie papildytų jūsų aprangą ir jos neužgož.
Auksiniai auskarai
Atsižvelkite į progą
Pagalvokite apie progą ir su kuo susitiksite. Jei tai oficialesnis verslo susitikimas, apsvarstykite galimybę dėvėti tradiciškesnius papuošalus, pavyzdžiui, auksinį laikrodį ar rankogalių sagas. Jei tai laisvesnis susitikimas, galite būti šiek tiek išradingesni ir dėvėti subtilią auksinę grandinėlę ar subtilius kabančius auskarus.
Sužadėtuvių žiedas
Derinkite aprangą
Papuošalai turėtų papildyti jūsų aprangą, o ne kirstis su ja. Jei dėvite neutralesnę aprangą, galite pridėti spalvų, naudodami brangakmenius ar emalio detales savo auksiniuose papuošaluose. Jei dėvite spalvingesnę aprangą, rinkitės paprastus aukso papuošalus, kad neperkrautumėte savo įvaizdžio.
Sužadėtuvių žiedas
Atsižvelkite į savo asmeninį stilių
Nors svarbu tinkamai apsirengti verslo susitikimui, taip pat norite jaustis patogiai ir pasitikėti tuo, ką dėvite. Rinkdamiesi auksinius papuošalus atsižvelkite į savo asmeninį stilių. Jei mėgstate subtilesnius ir santūresnius dirbinius, laikykitės jų. Jei mėgstate drąsius papuošalus, išsirinkite vieną labiau į akis krintantį papuošalą ir leiskite jam būti pagrindiniu akcentu.
Auksinis žiedas
Svarbu kokybė
Nepamirškite, kad auksiniai papuošalai yra investicija į jūsų profesinį įvaizdį. Rinkitės aukštos kokybės dirbinius, kurie bus ilgaamžiai ir išlaikys savo vertę. Venkite pigių, madingų papuošalų, kurie gali lengvai sulūžti ar nusitrinti.
Apibendrinant galima teigti, kad verslo susitikimui renkantis tobulus auksinius papuošalus reikia atidžiai apsvarstyti progą, aprangą ir asmeninį stilių. Nepamirškite, kad viskas turi būti paprasta, rinkitės aukštos kokybės dirbinius ir rinkitės papuošalus, kurie papildytų jūsų aprangą ir jos neužgožtų. Laikydamiesi šių patarimų, tikrai padarysite puikų įspūdį ir išsiskirsite iš konkurentų.
ADORO juvelyrikos namai, kviečiame apsilankyti: https://www.adoro.lt/

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį