10 brangiausių juvelyrinių dirbinių prekės ženklų pasaulyje | ADORO juvelyrikos namai

Juvelyriniai dirbiniai šimtmečius buvo turto, prabangos ir elegancijos simbolis. Nuo deimantais nusagstytų vėrinių iki brangakmeniais inkrustuotų apyrankių - juvelyriniai dirbiniai jau seniai yra statuso simbolis, kuris reiškia stilių, rafinuotumą ir sėkmę. Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 brangiausių juvelyrinių dirbinių prekės ženklų pasaulyje.

Cartier

1847 m. Paryžiuje įkurtas "Cartier" yra vienas prestižiškiausių ir labiausiai pripažintų juvelyrinių dirbinių prekės ženklų pasaulyje. Žinomas dėl savo išskirtinio ir laikui nepavaldaus dizaino, "Cartier" yra mėgstamas karališkųjų šeimų ir įžymybių. Garsiausi jos gaminiai - "Cartier Love Bracelet" ir "Cartier Tank" laikrodis.

Harry Winston

Harry Winston yra prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, jau daugiau kaip 80 metų kuriantis išskirtinius dirbinius. Žinomas dėl išskirtinio meistriškumo ir retų bei brangiųjų brangakmenių naudojimo, Harry Winston yra mėgstamas kolekcininkų ir žinovų. Garsiausi šio gamintojo dirbiniai yra "Hope Diamond" ir "Winston Cluster Diamond" vėrinys.

Van Cleef & Arpels

1906 m. Paryžiuje įkurtas "Van Cleef & Arpels" yra prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis įmantriais ir išradingais dizainais. Garsiausi jos dirbiniai yra Alhambros vėrinys ir Zip vėrinys.

Bulgari

1884 m. Romoje įkurtas "Bulgari" yra prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis drąsiais ir spalvingais modeliais. Garsiausi jo gaminiai - laikrodis "Serpenti" ir vėrinys "Diva".

Graff

Graff yra prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis išskirtiniais deimantais ir unikaliu dizainu. Garsiausi jo papuošalai - "Graff Pink Diamond" ir laikrodis "Hallucination".

Chopard

1860 m. Šveicarijoje įkurtas "Chopard" yra prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis sudėtingais ir detaliais dizainais. Garsiausi jo dirbiniai - "Happy Diamonds" kolekcija ir "Red Carpet" kolekcija.

Buccellati

Buccellati - prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis sudėtingais ir puošniais modeliais. Garsiausi jo papuošalai yra "Opera" ir "Blossoms" kolekcijos.

Piaget

Piaget - prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis drąsiais ir novatoriškais modeliais. Garsiausi jo gaminiai - "Possession" apyrankė ir "Limelight Gala" laikrodis.

Tiffany & Co.

Tiffany & Co." prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis savo ikoniška mėlyna dėžute ir išskirtiniu dizainu. Garsiausi jo gaminiai yra "Tiffany Setting" sužadėtuvių žiedas ir "Elsa Peretti Bone Cuff".

Boucheron

1858 m. Paryžiuje įkurtas "Boucheron" prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas, garsėjantis drąsiais ir novatoriškais dizainais. Garsiausi jo dirbiniai - žiedas "Quatre" ir vėrinys "Serpent Bohème".

Apibendrinant galima teigti, kad tai yra 10 brangiausių juvelyrikos prekių ženklų pasaulyje, kurių kiekvienas pasižymi unikaliu stiliumi, istorija ir kultiniais kūriniais. Nors ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti šiuos prabangius dirbinius, jie yra įkvėpimas pradedantiesiems juvelyrikos dizaineriams ir kolekcininkams visame pasaulyje.

ADORO juvelyrikos namai, kviečiame apsilankyti: https://www.adoro.lt/

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį