Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Labai svarbu, kad išsirinktumėte tokius vestuvinius žiedus, kuriuos mylėsite amžinai. Žemiau pateikiame Jums savo pasiūlymus, kurie padės išsirinkti amžinybės komplektą.

Pirmiausia reikia pasirinkti metalą, iš kurio bus gaminami vestuviniai žiedai.

 

METALAS

Auksiniai vestuviniai žiedai - populiariausias pasirinkimas vestuviniams žiedams. Natūraliai išvaizda ir blizgesys paverčia aukso vestuvinius žiedus romantišku bei geidžiamu metalu. 

Platinos vestuviniai žiedai - tai 30 kartų retesnis taurusis metalas nei auksas ir 40% sunkesnis negu 585 prabos auksas. 

Paladžio vestuviniai žiedai - platinos grupės narys, pasižymi gražiu baltos spalvos atspalviu. Kadangi paladis labai patvarus, todėl šie žiedai pasižymi ilgaamžiškumu. 

Sidabro vestuviniai žiedai - šis metalas puikiai derės su brangakmeniu. Sidabras yra ganėtinai minkštas metalas, todėl sustiprinimui maišomas su kitais metalais. 925 prabą sudaro 92.5% gryno sidabro. 

 

SPALVOS

Geltono aukso vestuviniai žiedai - madinga, natūrali, švytinti geltona spalva puikiai tiks bet kokiam stiliui ir yra tobulas pasirinkimas klasikos mylėtojams. Geltono aukso vestuvių žiedai niekada neišeis iš mados. 

Balto aukso vestuviniai žiedai - tai išskirtinė prabanga, baltas auksas suteikia prašmatnią bei unikalią išvaizdą. Baltas auksas pasižymi rafinuotu žvilgesiu - jo futuristinė ir permanentinė išvaizda pabrėš Jūsų pasitikėjimą savimi.

Rausvo aukso vestuviniai žiedai - ryškus ir madingas rožinis atspalvis yra ypač populiarus dėl savo švelnios ir elegantiškos išvaizdos. Varis esantis mišinyje suteikia metalui pribloškiantį rausvą atspalvį ir jo populiarumas auga diena po dienos. Rausvas auksas simbolizuoja meilę ir suteikia moteriško žavesio. 

 

Kaip išsirinkti vestuvinių žiedų plotį?

Jei Jūsų rankos delikačios ir smulkios, plonesnio tipo vestuviniai žiedai puikiai žiūrėsis ant Jūsų pirštų. Jei norėtumėte pabrėžti savo žiedų dekoracijas bei dizainą, vidutinio storio vestuviniai žiedai - tobulas pasirinkimas. Jei Jūsų pirštai ilgesni bei žiedo dydis šiek tiek didesnis nei standartinis, Jums labiausiai tiktų platesni žiedai. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų skonio. ADORO Jums pagamins bet kokio pločio vestuvinius žiedus.

 

Komfortinis pritaikymas. Komfortinio profilio vestuviniai žiedai yra šiek tiek storesni ties centru, todėl šio profilio žiedai turi mažiau lytės su oda. Tai suteikia malonų žiedo mūvėjimą bei užtikrina, jog žiedai lengvai praslys pro piršto sąnarį ir palengvins žiedo užsidėjimą bei nusiėmimą. Jei pasižymite aktyvesniu gyvenimo būdu ir manote, jog teks dažnai nusiimti bei vėl užsidėti žiedą.

 

TRADICIJOS

Esant tiek daug tradicijų, mitų ir klišių susijusių su vestuvinių žiedų pirkimu, mes Jums atsakome į esminius klausimus žemiau.

Kiek turėtumėte išleisti vestuviniam žiedui?
Kalbant apie tai, kiek turėtumėte išleisti vestuviniam žiedui, nėra jokių oficialių taisyklių. Visada rekomenduojame pasirinkti tą patį metalą, kaip ir jūsų sužadėtuvių žiedas, kad išvengtumėte nepatogumų - todėl svarbu to nepamiršti.

Ant kurios rankos nešioti vestuvinį žiedą?
Lietuvoje vestuvinis žiedas dažniausiai nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto. Galima išgirsti nuomonių, kad vestuvinio žiedo nešiojimas ant dešinės rankos sietinas su sovietiniais laikais, nes senovėje lietuviai vestuvinius žiedus nešiodavo ant kairės rankos. Taipogi, ant kairės rankos vestuvinius žiedus dažniausiai nešioja Vakarų Europoje, nes tai yra arčiausiai širdies esantis pirštas.

Kas perka vestuvinį žiedą?

Atsakymas į šį klausimą paprastas - vestuvinius žiedus rinkitės kartu, nesijaudinkite dėl kokių nors patarimų ar tradicijų dėl vestuvinių žiedų išrinkimo ir pirkimo atskirai. Jeigu norite romantiškos tradicijos, jūs galite nupirkti žiedą partneriui, o partneris gali nupirkti jūsų.

Kokia tvarka dėvėti vestuvių, sužadėtuvių ir amžinybės (“eternity”) žiedus?
Ar pasirinksite kairės, ar dešinės rankos bevardį pirštą, visi žiedai nešiojami ant to pačio piršto. Vestuvinis žiedas nešiojamas pirmiausia, todėl, kad jis yra arčiausiai jūsų širdies esantis žiedas. Toliau dėvimas sužadėtuvių žiedas, po kurio amžinybės žiedas yra trečias.