Vestuviniai žiedai – dažniausiai užduodami klausimai | ADORO juvelyrikos namai

Vestuviniai žiedai - esminis dviejų žmonių meilės, įsipareigojimo ir vienybės simbolis. Kad jūsų ypatinga diena būtų nepamirštama, labai svarbu išsirinkti tobulus vestuvinius žiedus. Pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie vestuvinius žiedus, kurie gali padėti teisingai pasirinkti.

Kas yra vestuvinis žiedas?

Vestuvinis žiedas - tai dviejų žmonių meilės ir įsipareigojimo simbolis. Jis paprastai nešiojamas ant kairės rankos bevardžio piršto ir užmaunamas per vestuvių ceremoniją.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Kuo skiriasi sužadėtuvių žiedas nuo vestuvinių žiedų?

Sužadėtuvių žiedas dovanojamas, kai asmuo pasiūlo savo partnerei tekėti, o vestuviniais žiedais apsikeičiama per vestuvių ceremoniją, simbolizuojančiais poros įsipareigojimą vienas kitam.

Sužadėtuvių žiedas

Vestuvinių žiedų rūšys?

Vestuviniai žiedai būna įvairių stilių, medžiagų ir dizaino. Populiariausios vestuvinių žiedų medžiagos yra auksas, platina ir sidabras. Vestuviniai žiedai gali būti klasikiniai, puošti deimantais ar kitais brangakmeniais.

Autoriniai vestuviniai žiedai

Kaip išsirinkti tobulus vestuvinius žiedus?

Išsirinkti tobulus vestuvinius žiedus gali būti nelengva užduotis, tačiau atsižvelgti į tokius veiksnius kaip stilius, medžiaga ir biudžetas gali padėti. Pagalvokite apie savo gyvenimo būdą, asmeninį skonį ir kaip žiedas papildys sužadėtuvių žiedą, jei tokį turite.

Rankų darbo vestuviniai žiedai

Ar vestuviniai žiedai turėtų derėti?

Poros neprivalo derinti savo vestuvinių žiedų, tačiau jie turėtų vienas kitą papildyti. Pasirinkus panašų metalą ar dizainą, žiedai gali atrodyti suderinti.

Autoriniai, rankų darbo vestuviniai žiedai

Kokia vidutinė vestuvinių žiedų kaina?

Vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo medžiagos, dizaino ir žiedo kokybės. Vidutinė vestuvinio žiedo kaina gali svyruoti nuo 200 iki 5 000 EUR.

Modernūs vestuviniai žiedai

Ar laiko bėgyje reikia keisti vestuvinių žiedų dydžius?

Būtina pakeisti vestuvinio žiedo dydį, kad jis patogiai tilptų ant piršto. Jūsų juvelyras gali padėti nustatyti jūsų pirštui tinkamą dydį.

Apibendrinant, norint išsirinkti tobulą vestuvinį žiedą, reikia atidžiai apsvarstyti ir išanalizuoti savo poreikius. Supratimas apie skirtingus vestuvinių žiedų tipus, jų stilius ir medžiagas gali padėti priimti pagrįstą sprendimą. Pasirinkę tinkamą žiedą galite sukurti amžiną meilės ir įsipareigojimo simbolį, kuris išliks visą gyvenimą.

ADORO juvelyrikos namai, kviečiame apsilankyti: https://www.adoro.lt/collections/vestuviniai-ziedai

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį