Sužadėtuvių žiedas brandžiai moteriai. Į ką atsižvelgti renkantis? | ADORO juvelyrikos namai

Renkantis sužadėtuvių žiedą brandžiai moteriai, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, kurie užtikrintų, kad žiedas būtų ir prasmingas, ir jai tinkamas. Štai keletas dalykų, kuriuos reikėtų turėti omenyje.

Asmeninis stilius

Įvertinkite jos asmeninį stilių, pavyzdžiui, ar jai labiau patinka paprastas, klasikinis dizainas, ar puošnesni ir unikalesni stiliai. Atkreipkite dėmesį į jos jau nešiojamus papuošalus ir pasistenkite parinkti žiedą, kuris papildytų jos turimą kolekciją.

Gyvenimo būdas

Rinkdamiesi žiedą atsižvelkite į jos gyvenimo būdą. Jei ji veda aktyvų gyvenimo būdą arba dažnai dirba rankomis, geresnis pasirinkimas gali būti žemesnio profilio žiedas su tvirtesniu įtvirtinimu. Jei ji švelnesnė ir nenešioja daug papuošalų, tinkamesnis gali būti paprastesnio dizaino žiedas.

Sužadėtuvių žiedas

Žiedo dydis

Pasirinkite tinkamą žiedo dydį. Jei nežinote jos žiedo dydžio, galite nepastebimai paprašyti šeimos nario ar draugo, kad padėtų sužinoti.

Sužadėtuvių žiedas

Biudžetas

Sužadėtuvių žiedų kainos labai įvairios, todėl rinkdamiesi atsižvelkite į savo biudžetą. Atminkite, kad kaina nėra vienintelis veiksnys, darantis žiedą ypatingu.

Sužadėtuvių žiedas

Brangakmenių pasirinkimas

Apsvarstykite, kokio brangakmenio ji norėtų. Deimantai klasikinis pasirinkimas, tačiau ir kiti brangakmeniai, pavyzdžiui, safyrai, smaragdai ar rubinai, taip pat gali būti gražūs sužadėtuvių žiedui.

Auksinia žiedas

Aukso spalvos pasirinkimas

Taip pat svarbu atsižvelgti į sužadėtuvių žiedo aukso spalvą Populiariausi pasirinkimai: baltas auksas, rožinis auksas ir geltonas auksas.

Sužadėtuvių žiedas

Personalizavimas

Svarstykite galimybę sužadėtuvių žiedą suasmeninti, pavyzdžiui, išgraviruoti jame ypatingą žinutę arba į žiedo dizainą įtraukti ypatingą šeimos brangakmenį.

Sužadėtuvių žiedas

Renkantis sužadėtuvių žiedą brandaus amžiaus moteriai svarbiausia atsižvelgti į tai, kas padės jai jaustis laimingai ir mylimai. Skirkite laiko pagalvoti apie jos asmeninį stilių, pageidavimus ir pasirinkite žiedą, kuris atspindėtų jos unikalią asmenybę ir jūsų bendrą meilę.

ADORO juvelyrikos namai, kviečiame apsilankyti: https://www.adoro.lt/

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį