Kainodaros politika

Kviečiame susipažinti su ADORO kainodaros politika - mūsų manymu, tai yra svarbu kiekvienam pirkėjui, kuris siekia priimti informuotą sprendimą ir gauti didžiausią įmanomą vertę. Mūsų įsitikinimu, didžioji dalis Lietuvoje parduodamų juvelyrinių dirbinių įkainota nesąžiningai.

KAIP MES IŠLAIKOME KONKURENCINGAS KAINAS?

Mūsų kainodaros politikos pagrindinis principas - pasiūlyti patį geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje. ADORO didžiuojasi savo dizainerių kūrybiškumu, produkcijos kokybe, bei siūlo užsakovams neribotas galimybes modifikuojant produkciją už labai patrauklias kainas.  

Maksimaliai stengiamės dėl kliento - visas ADORO verslo modelis sudarytas specialiai taip, kad antkainiai būtų kuo mažesni. Šį tikslą pasiekiame dėl efektyvaus verslo modelio, kuris pagrįstas patirtimi, žiniomis, technologijomis ir duomenų apdorojimu bei analize.

Jokių atsargų asortimento - kadangi didžiąją dalį užsakymų gaminame pagal užsakymą, tai reiškia, jog mums nereikia iš anksto investuoti į didžiulį kiekį aukso, deimantų ir papuošalų.

Brangakmenių pasirinkimas - gamyba pagal užsakymą reiškia, jog mes galime Jums pasiūlyti tą pačią prekę su skirtingo lygio brangakmeniais, įskaitant briliantus, sintetinius deimantus ir pusbrangius akmenis. Tai leidžia visiems rasti kažką ypatingo sau!

Tvirti ryšiai juvelyrikos rinkoje - per tris dešimtmečius mes išmokome sumažinti savo išlaidas kiekvienoje tiekimo grandyje. Briliantus mums tiekia jų perdirbėjai iš Belgijos ir Jungtinių Arabų Emyratų, dizainus nuotoliniu būdu kuria Lietuvos bei tarptautiniai dizaineriai, o gaminame savo dirbtuvėse Lietuvoje arba pas gamybos srityje šimtmečio patirtį turintį partnerį Lenkijoje.

Dirbame atvirai - edukuojame klientus apie juvelyrikos rinką, jos dėsnius, kainodarą. Siekiame padėti pirkėjams priimti teisingus sprendimus, renkantis patinkančius papuošalus.

ADORO prekiauja internetu, prekes gamina pagal užsakymą, atsakingai tvarko apskaitą ir maksimaliai reinvestuoja į aukščiausios kokybės užtikrinimą, klientų lojalumo programas ir ADORO komandos kompetencijų kėlimą.