JUVELYRIKOS NAMAI ADORO

Mūsų misija – siekti unikalumo ir estetikos standartų, ką sėkmingai darome dar nuo 1987 metų. Jūsų įkvėpti, mes tikime, kad juvelyrika – tai saviraiškos būdas, o kiekviena moteris turi spindėti, save lepinti ir mylėti, sau dovanoti, save puošti ir švęsti gyvenimo pasiekimus. Norime, kad kiekviena mūsų klientė atrodytų išskirtinai ir girdėtų nuoširdžius širdį šildančius komplimentus.

POŽIŪRIS

Mus žeidžia tai, kad dauguma juvelyrikos pardavėjų Lietuvoje negerbia savo klientų – siūlo nuobodžius dizainus ir taiko labai didelius antkainius.

Didelę gyvenimų dalį praleidę Londone, kur įgijo tarptautinį išsilavinimą, korporacinę patirtį ir meilę skirtingoms kultūroms, broliai grįžo namo su tikslu sukurti prekės ženklą, kuris siūlo unikalius dizainus ir gerbia savo klientus. 

HARMONIJA

Šią planetą perduosime savo vaikams bei anūkams, todėl itin svarbu užtikrinti efektyvų resursų panaudojimą ir perdirbimą. Mūsų žaliavų tiekimo grandyje dirba aukščiausius verslo etikos standartus palaikančios įmonės iš Jungtinės Karalystės ir Nyderlandų, o klientus skatiname leisti mums perdirbti nusibodusius ir dabartinį laikmetį neatitinkančius papuošalus. Kurdami šiuolaikinius papuošalus siekiame pateikti naujausias kolekcijas iš viso pasaulio, užtikrinant tvarumą ir minimalų poveikį gamtai.

 

REKVIZITAI

ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

UAB Prekybos investicijų grupė

Į.k. 305905498

Miško g. 23, Kaunas

pagalba@adoro.lt

Licencijos nr.: Nr. D-763-657