Kaip išrinkti dovaną jam ar jai?

Kadangi Kalėdos jau artėja, dabar yra pats laikas paplanuoti, ką norėtume padėti - bei rasti - po Kalėdine eglute. Dažnos pirmos mintys - megztinis, minkštas šalikas, kelionė į SPA ar išmanusis telefonas. Visa tai jau turime ir esame bandę, visa tai niekuo nesiskiria nuo praeitų Kalėdų. Kad visi būtų patenkinti savo artimųjų dovanomis, nėra nieko geriau kaip po eglute rasti gražų originalų papuošalą. Subtilus pakabukas, blizgantys auskarai, auksinis žiedas ar atitinkama apyrankė tam labai tiktų. ADORO pristato savo papuošalus, su kuriais Kalėdos taps nepamirštamos.

Taigi, kuo galime nustebinti savo artimuosius šiais metais? Tiems, kurie ieško išskirtinės dovanos papuošalai pats saugiausias pasirinkimas. Žiedas draugei, pakabutis mylimajai ar pora auskarų mažajai mergaitei: visi norai išsipildys, jeigu pasiryši pasidomėti internetine juvelyrinių dirbinių parduotuve adoro.lt.

Šį sezoną vyrauja elegantiški ir rafinuoti papuošalai, pagaminti taip, kad atitiktų kiekvieno skonį, amžių ir biudžetą. Jei ieškote puošnios dovanos savo žmonai, seseriai ar mamai, čia tikrai rasite tai, ko ieškote. Iš geltono aukso ir deimantų pagaminti papuošalai tikriausiai yra tobula dovana, kurią padovanosite seseriai parodydami savo meilę. Norėdami pasiūlyti nepamirštamas Kalėdas savo mylimajam, padovanokite jam žiedą iš balto aukso.

Mamos dažniausiai renkasi minimalistinius ir paprastus aksesuarus. Šiame kontekste auskarai iš ADORO puikiai patenkins jūsų brangios mamos norus. Kitas variantas,  asmeninis pakabukas su jaudinančiu pranešimu.

Labai dažnai vyrams siūlomi papuošalai baigiasi ties laikrodžiu ar grandine. Jūsų vaikinui, vyrui ar broliui graži apyrankė iš balto aukso per Kalėdas tikrai jį padarys laimingu. Kalbant apie tėčius, geriau vengti pernelyg prašmatnių modelių. Tam siūlome pasirinkti sąsagas ar kaklaraiščio segtuką iš balto sidabro.  

Turime pripažinti, kad nėra geresnės Kalėdų dovanos, kaip gražus brangakmenis. Kalėdos - pats tinkamiausias laikas apdovanoti save už metinius pasiekimus arba įamžinti svarbią šių metų progą. Mėgstantiems auksinius ir subtilius papuošalus, rinkitės ADORO papuošalus iš geltono aukso. Jei jums labiau patinka originalūs aukščiausios klasės papuošalai, pasilepinkite dviejų spalvų aukso gaminiu su briliantais.

Praktiškiems klientams ADORO pataria savo artimiesiems padovanoti ADORO dovanų čekį.

Bet kokiu atveju auksinis papuošalas bus ne tik dovana, bet ir investicija, nes tokių dovanų dar niekas neišmetė dėl nusidėvėjimo, neatitikimo mados tendencijų ar kitų priežasčių.

Gražių artėjančių švenčių linkėdami,

ADORO komanda