TOP 5 įspūdingiausi sužadėtuvių žiedai

KAS TURĖJO ĮSPŪDINGIAUSIUS SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS? 😍

ADORO | GRUODIS, 2021

Sužadėtuvių žiedas yra pats vertingiausias moters papuošalas, kurį ji gali gauti per savo gyvenimą. Koks sužadėtuvių žiedas patiks jūsų išrinktajai? Tai ne tiek dabartinių juvelyrikos rinkos tendencijų, kiek konkrečios moters asmeninių pageidavimų klausimas. Tačiau istorijoje yra buvę sužadėtuvių žiedų, kurie įkvėpė, žavėjo ir džiugino daugelį metų. Žinoma, mes kalbame apie garsiausius sužadėtuvių žiedus, kurie buvo įteikti būsimoms karalienėms, princesėms ar kino žvaigždėms, ir kurie iki šiol yra nuolatinis viso pasaulio susidomėjimo objektas.

1. Princesės Dianos sužadėtuvių žiedas

Tai vienas garsiausių visų laikų sužadėtuvių žiedų, kuris sukėlė ažiotažą visame pasaulyje. Jis nebuvo individualiai jai, kas sukėlė beveik visos karališkosios šeimos pasipiktinimą. Princesė Diana pati išsirinko sužadėtuvių žiedą iš katalogo, o tai reiškė, kad tokį patį žiedą galėjo įsigyti visi, kas tik išgali. Karališkojo juvelyro Gerrardo sukurtas žiedas panašus į sagę, kurią 1840 metais princas Albertas užsakė karalienei Viktorijai. Sužadėtuvių žiedas iš baltojo aukso su Ceilono safyru, apsuptu keturiolikos deimantų. Šiandieninė jo vertė - 300 tūkst. svarų.


Sužadėtuvių žiedo perdavimas iš kartos į kartą yra neabejotinai gražus paprotys, kurį pradėjo, Dianos sūnus princas Williamas. Būtent princas Williamas įteikė mamos žiedą savo išrinktajai – Kate Middleton.


Nuotraukos savininkas: Prestigeonline.com.

2. GRACE KELLY sužadėtuvių žiedas

Iki šiol prisimenamas jausmas, daugiau nei prieš pusę amžiaus sujungęs amerikiečių kino žvaigždę Grace Kelly ir Monako princą Rainier III. Jiedu susipažino Kanų kino festivalyje. Mažiau nei po metų Grace jau buvo Rainier sužadėtinė. Laimingos poros sužadėtuves įtvirtinęs Cartier žiedas šiandien vertinamas 4 mln. Eurų. Šis neįprastos geometrinės formos papuošalas buvo pagamintas iš platinos, jame yra net trys deimantai, vienas iš kurių beveik 11 karatų. Įdomus faktas, kad princas Rainier savo išrinktajai pirmiausia padovanojo žiedų komplektą su briliantais ir rubinais, kuris greitai buvo pakeistas aprašytu 11 karatų modeliu, kai tik princas suprato, kad tarp žvaigždžių madingi dideli žiedai.

Nuotraukos savininkas: Baunat.com

3. Audrey Hepburn sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedas, kuris sužadino ir tebetraukia nemažą dėmesį, Audrey Hepburn gavo iš savo pirmojo vyro – Melo Ferrerio. Žiedas labai neįprastas, nes susideda net iš trijų žiedų – kiekvienas skirtingos aukso spalvos. Kiekvieno žiedo – geltono, balto ir rožinio viduje puikiai suformuoti, nedideli 3-5 karatų deimantai. Pranešama, kad Audrey Hepburn dėl nepaprastos elegancijos ir skonio pojūčio, niekada nenešiojo visų žiedų iš karto. Ji mieliau dėvėjo juos atskirai, kad visose situacijose išlaikytų natūralų stilių. Sunku pasakyti, kuris iš garsiosios trijulės žiedų buvo jos mėgstamiausias, nes visos Audrey nuotraukos su Ferrea žiedais, deja, nespalvotos. 


Nuotraukos savininkas: theadventurine.com

4. Antrasis Jacqueline Kennedy sužadėtuvių žiedas

Praėjus penkeriems metams po pirmojo vyro ir JAV prezidento Johno Kennedy netekties, Jacqueline Kennedy susižadėjo su milijardieriumi Aristoteliu Onassiu. Būsimų sutuoktinių meilę įtvirtino sužadėtuvių žiedas, kuriame įkomponuotas vienas vertingiausių XX a. deimantų. Nepaisant to, kad santuoka nebuvo pati sėkmingiausia, negalima paneigti, kad Jacqueline Kennedy žiedas yra vienas iš geriausių kada nors pagamintų sužadėtuvių žiedų. Žiede inkrustuotas įspūdingo dydžio markizės formos briliantas, išpjautas iš 601 karato deimanto, atrasto 1961 metais Lesote, Afrikoje. 

Nuotraukos savininkas: theadventurine.com

5. Karalienės Elžbietos II sužadėtuvių žiedas

Trumpam grįžkime prie Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos. Beveik 70 metų karalienės Elžbietos II nešiotas sužadėtuvių žiedas tikrai vertas dėmesio. 1946 metais būsimosios karalienės sutuoktinis Filipas vienoje Londono juvelyrikos kompanijoje savo mylimajai užsakė sužadėtuvių žiedą. Iš vyro gauto Sužadėtuvių žiedo, kaip ir vestuvinio žiedo, karalienė niekada nenusiima.

Nuotraukos savininkas: theadventurine.com

Mūsų MINTYS

Kaip matote, daugelį sužadėtuvių žiedų, kurie buvo dovanojami garsiausioms pasaulio moterims, vis dar gaubia unikalumo aura. Renkantis sužadėtuvių žiedą savo išrinktajai verta ieškoti įkvėpimo iš aktorių ir būsimų karalienių žiedų. Tačiau svarbiausia, kad jūsų pasirinktas žiedas patiktų jūsų būsimai nuotakai ir taptų jūsų bendro gyvenimo pradžia. Rekomenduojame atidžiau pažvelgti į ADORO kolekcijos žiedus adoro.lt elektroninėje parduotuvėje. Jei nerasite tinkamo ar norite karališko pasiūlymo, mes Jums sukursime sužadėtuvių žiedus pagal individualų užsakymą.

POPULIARŪS sužadėtuvių ŽIEDAI 2022-iesiems

Žemiau pateikiame Jums tris sužadėtuvių žiedų modelius - balto aukso, masyvius dirbinius kurie visiškai atitinka ilgalaikes patikimumo ir popandeminio  masyvo potraukio tendencijas. Kolkas, tai yra populiariausi sužadėtuvių žiedai 2022 metų sezone.

POPULIARŪS AUKSINIAI ŽIEDAI STACK'AMS

Stack'iniai žiedai yra itin populiarėjanti dovana sau papildant vestuvinį ar sužadėtuvių žiedą. Neretai stack'iniai žiedai yra kolekcionuojami kaip emocijų ir patirčių atminimai. Išties, stackinio žiedo padovanojimas sau tinkamu laiku - įgyvendinus sudėtingą projektą, po metinių rezultatų ar prieš šeimos atostogas - gali įamžinti tą pakylėtą būseną ir leisti rasti šiuose papuošaluose pozityvumo dėvint kasdien.  

Šaltinis ir nuotraukos savininkas: bethmacri.com. "Stacked" žiedai.

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite ADORO - gausite asmeninius pasiūlymus, naujienas, eksperimentinius dizainus ir kitas dėmesio vertas įdomybes 🖤

Vardas

El. paštas