Sintetinių deimantų gidas

AUGANTYS BRILIANTAI: KAS TAI?

2022 | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

KAS YRA AUGANTIS BRILIANTAS?

Klasikiniai briliantų vertinimo kintamieji yra žinomi kaip 4 C: briaunavimas, skaidrumas, spalva ir svoris karatais. Tai pagrindiniai veiksniai, lemiantys brilianto vertę. Tos pačios spalvos, skaidrumo ir briaunavimo didesnis briliantas yra vertingesnis. Daugelis žmonių savo mylimam žmogui nori nupirkti didelį briliantą, bet neturi tam biudžeto (kol kas). Tokiais atvejais augantis briliantas yra tobulas būdas tą padaryti. Idėja tame, kad jūs pradedate nuo žemos kainos sužadėtuvių žiedo (ar kito gaminio) su palyginti mažu briliantu. Šiek tiek sutaupę, jūs pakeičiate briliantą į tos pačios spalvos, briaunavimo, skaidrumo, bet į didesnį. Pvz: Tėvai dukrai jaunystėje padovanoja papuošalą su briliantu. Ypatingomis progomis briliantas pakeičiamas didesniu. Po kurio laiko ir kelių pakeitimų dukra turi ypatingą ir labai vertingą papuošalą, kuris turi didelę išliekamąją vertę ir pastoviai brangsta. Tačiau augantis briliantas skirtas ne tik tėvams. Tai taip pat puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems įsigyti sužadėtuvių ar vestuvinį žiedą su briliantu.

AUGANTIS BRILIANTAS: KAIP TAI VEIKIA?

Pavyzdys: tarkime, kad iš ADORO nusiperkate sužadėtuvių žiedą ar kitą gaminį su 500 € vertės briliantu. Po dviejų metų nusprendžiate jį atnaujinti ir pas ADORO išsirenkate 800 € vertės briliantą. Paprastai mokėtumėte 800 € ir jo įstatymo išlaidas. Tačiau augant briliantui mažesnis 500 € kainuojantis briliantas tiesiog iškeičiamas į didesnį 800 eurų. Taigi jums tereikia sumokėti skirtumą tarp dviejų briliantų, šiuo atveju 300 €. Su kiekvienu atnaujinimu briliantas tampa vis didesnis ir didesnis. Šiuo būdu jums nereikia išleisti daug pinigų vienu metu, bet galiausiai turėsite didelį gražų, savaime brangstantį ir didelės išliekamosios vertės briliantą. 

AUGANTIS BRILIANTAS: AR VERTA?

Tokiu atveju sužadėtuvių žiedas su augančiu briliantu bus puikus sprendimas. ADORO kartu su jumis ras daug patrauklių būdų, kaip leisti jūsų briliantui augti, ir jūs visada atgausite 100% kainos, kurią sumokėjote už ankstesnį briliantą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie augančius deimantus, kreipkitės į ADORO.

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite ADORO - gausite asmeninius pasiūlymus, naujienas, eksperimentinius dizainus ir kitas dėmesio vertas įdomybes 🖤

Vardas

El. paštas