BALTOJO AUKSO GIDAS

KAS YRA BALTAS AUKSAS?

ADORO | GRUODIS, 2021

Viena iš priežasčių kodėl dabar čia esate - didelis baltojo aukso papuošalų populiarumas. Istoriškai, geltonas auksas buvo populiariausias tiek aukštojoje, tiek kasdienėje madoje, tačiau pastaruoju metu dominuoja baltojo aukso arba mišrių spalvų dirbiniai. Ar ši mada nepraeis po kelerių metų? Baltas auksas tapo nuolatiniu papuošalų grožio elementu. Balto aukso sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai tampa vis populiaresni, o balto aukso auskarai nešiojami vis dažniau ir ne tik su baltais motyvais. Taigi, pažinkime šį unikalų metalą geriau. Ką verta apie tai žinoti?

Kaip gaminamas baltas auksas?

Baltas auksas yra vienas iš tų tauriųjų metalų, pasižyminčiu elegancija ir lengvumu, tačiau iš kur atsiranda šis unikalus metalas? Skirtingai nuo geltono aukso, jis nėra kasamas iš žemės. Tai nėra gamtoje esantis metalas. Iš tikrųjų yra du būdai gauti balto aukso. Pirma, į gryną geltoną auksą pridedami metalai, tokie kaip nikelis, sidabras ir paladis. Dėl šio derinio lydinys įgauna šviesiai sidabrinę spalvą, artimą baltai. Kitas balto aukso papuošalų gamybos būdas - jį padengti plonu rodžio sluoksniu.  Nuotraukoje kairėje matome jau rodžiuotą žiedą, o dešinėje - nedengtą rodžiu balto aukso žiedą.

Nuotraukos savininkas: princessbridediamonds.com

BALTOJO AUKSO PRIVALUMAI

Auksas visada buvo siejamas su prabanga ir turtais. Tačiau jo geltona spalva daugeliui žmonių gali būti pernelyg slegianti ir sunki. Baltas auksas atrodo visiškai kitaip. Jis yra subtilus, ir labai elegantiškas. Balto aukso papuošalai yra ne tik labiau elegantiški ir modernūs, bet ir patvaresni.


Verta žinoti, kad dėl tobulo aukso lydinio su kitais metalais iš jo pagaminti papuošalai yra atsparūs mechaniniams pažeidimams. Papuošalus iš balto aukso galima nešioti daugelį metų, o metalas nenudyla taip greitai, kaip klasikinio geltono aukso atveju.

Neatsitiktinai, balto aukso žiedas ar balto aukso vestuviniai žiedai bėgant metams išlaiko savo išskirtinę išvaizdą ir formą. Tačiau tai nereiškia, kad jais nereikėtų rūpintis, kaip ir bet kokiais papuošalais. Po ilgo balto aukso vestuvinio žiedo nešiojimo, rodžio sluoksnis gali pradėti nusidėvėti, tačiau balto aukso papuošalai lengvai atnaujinami. Dėl to balto aukso sužadėtuvių žiedas po daugelio metų vėl atgaus skaidrų baltą blizgesį. 

Baltas auskas
Geltonas auksas

GRAŽIAUSI - BALTOJO AUKSO PAPUOŠALAI

Be jokios abejonės, patys gražiausi sužadėtuvių žiedai yra iš baltojo aukso. Balto aukso sužadėtuvių žiedai su deimantais ir kitais brangakmeniais atrodo fenomenaliai. Baltasis auksas suteikia subtilumo ir šiuolaikiško skonio. Todėl šiandien baltojo aukso auskarai, pakabukai ir žiedai yra didelė ADORO juvelyrikos namų asortimento dalis. Balto aukso papuošalai puikiai atitinka naujausias mados tendencijas ir tinka bet kokiam stiliui. Dėl nesenstančio žavesio, pagardinto žiupsneliu originalios elegancijos, balto aukso auskarai ir žiedai šiandien yra klasės ir skonio išraiška.

POPULIARŪS sužadėtuvių ŽIEDAI 2022-iesiems

Žemiau pateikiame Jums tris sužadėtuvių žiedų modelius - balto aukso, masyvius dirbinius kurie visiškai atitinka ilgalaikes patikimumo ir popandeminio  masyvo potraukio tendencijas. Kolkas, tai yra populiariausi sužadėtuvių žiedai 2022 metų sezone.

POPULIARŪS AUKSINIAI ŽIEDAI STACK'AMS

Stack'iniai žiedai yra itin populiarėjanti dovana sau papildant vestuvinį ar sužadėtuvių žiedą. Neretai stack'iniai žiedai yra kolekcionuojami kaip emocijų ir patirčių atminimai. Išties, stackinio žiedo padovanojimas sau tinkamu laiku - įgyvendinus sudėtingą projektą, po metinių rezultatų ar prieš šeimos atostogas - gali įamžinti tą pakylėtą būseną ir leisti rasti šiuose papuošaluose pozityvumo dėvint kasdien.  

Šaltinis ir nuotraukos savininkas: bethmacri.com. "Stacked" žiedai.

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite ADORO - gausite asmeninius pasiūlymus, naujienas, eksperimentinius dizainus ir kitas dėmesio vertas įdomybes 🖤

Vardas

El. paštas