Baltasis auksas

Iš kur toks didelis balto aukso papuošalų populiarumas? Ar ši mada nepraeis po kelerių metų? Baltas auksas tapo nuolatiniu papuošalų grožio elementu. Balto aukso sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai tampi vis labiau populiaresni, o balto aukso auskarai nešiojami vis dažniau.Taigi, pažinkime šį unikalų metalą geriau. Ką verta apie tai žinoti?

Kaip gaminamas baltasis auksas?

Baltas auksas yra vienas iš tų tauriųjų metalų, pasižyminčiu elegancija ir lengvumu, tačiau iš kur atsiranda šis unikalus metalas? Skirtingai nuo geltono aukso, jis nėra kasamas iš žemės. Tai nėra gamtoje esantis metalas. Iš tikrųjų yra du būdai gauti balto aukso. Pirma, į gryną geltoną auksą pridedami metalai, tokie kaip nikelis, sidabras ir paladis. Dėl šio derinio lydinys įgauna šviesiai sidabrinę spalvą, artimą baltai. Kitas balto aukso papuošalų gamybos būdas - jį padengti plonu rodžio sluoksniu. 

Gražiausi sužadėtuvių žiedai - baltojo aukso | ADORO Juvelyrikos Namai

  

Baltojo aukso privalumai

Auksas visada buvo siejamas su prabanga ir turtais. Tačiau jo geltona spalva daugeliui žmonių gali būti pernelyg slegianti ir sunki. Baltas auksas atrodo visiškai kitaip. Jis yra subtilus, ir labai elegantiškas. Balto aukso papuošalai yra ne tik labiau elegantiški ir modernūs, bet ir patvaresni.

Verta žinoti, kad dėl tobulo aukso lydinio su kitais metalais iš jo pagaminti papuošalai yra atsparūs mechaniniams pažeidimams. Papuošalus iš balto aukso galima nešioti daugelį metų, o metalas nenudyla taip greitai, kaip klasikinio geltono aukso atveju.

Neatsitiktinai, balto aukso žiedas ar balto aukso vestuviniai žiedai bėgant metams išlaiko savo išskirtinę išvaizdą ir formą. Tačiau tai nereiškia, kad jais nereikėtų rūpintis, kaip ir bet kokiais papuošalais. Po ilgo balto aukso vestuvinio žiedo nešiojimo, rodžio sluoksnis gali pradėti nusidėvėti, tačiau balto aukso papuošalai lengvai atnaujinami. Dėl to balto aukso sužadėtuvių žiedas po daugelio metų vėl atgaus skaidrų baltą blizgesį. 

Gražiausi - baltojo aukso papuošalai

Be jokios abejonės, patys gražiausi sužadėtuvių žiedai yra iš baltojo aukso. Balto aukso sužadėtuvių žiedai su deimantais ir kitais brangakmeniais atrodo fenomenaliai. Baltasis auksas suteikia subtilumo ir šiuolaikiško skonio. Todėl šiandien baltojo aukso auskarai, pakabukai ir žiedai yra didelė ADORO juvelyrikos namų asortimento dalis. Balto aukso papuošalai puikiai atitinka naujausias mados tendencijas ir tinka bet kokiam stiliui. Dėl nesenstančio žavesio, pagardinto žiupsneliu originalios elegancijos, balto aukso auskarai ir žiedai šiandien yra klasės ir skonio išraiška.

Baltojo aukso juvelyrika | ADORO

Baltasis auksas - kita įdomi informacija

Tačiau verta pasitikrinti, ar toks produktas nesukels alergijos. Nors alerginės reakcijos yra itin retos, nepamirškime, kad baltasis auksas nėra pagamintas iš gryno aukso. Būtent dėl ​​priemaišų, ypač nikelio, renkantis sužadėtuvių žiedą, verta pasiteirauti, iš kokių metalų tiksliai pagamintas aukso lydinys.

2011 m. Europos Sąjunga įvedė EN 1811: 2011 standartą su pakeitimais dėl nikelio naudojimo gaminiuose. Tai standartas, nustatantis leistiną nikelio kiekį. ADORO įmonė naudoja specialią specialų metalų mišinį, kuris atitinka ES sertifikatus, patvirtinančius atitiktį lydinio emisijos standartams. Nepaisant to, ADORO atlieka papildomus bandymus akredituotoje laboratorijoje, kad patvirtintų nikelio emisijų kiekį. Reikėtų prisiminti, kad naudojant blokuojančią rodžio dangą ant nikelio lydinio nikelio emisijos visiškai nėra ir standartas netaikomas.