Oficialus Valentino dienos dovanų gidas 2022. ADORO Juvelyrikos namai

OFICIALUS VALENTINO DIENOS DOVANŲ GIDAS 

2022 | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Valentino diena (vasario 14 d.) dar vadinama meilės švente – puiki proga su savo antrąja puse pasidžiaugti karščiausiais jausmais ir sukurti naujus prisiminimus. Romantiškos vakarienės žvakių šviesoje, vakariniai pasivaikščiojimai ir meilės filmų peržiūros yra standartas, tačiau tie, kurie nori pasistengti - dažniausiai Valentinos dienos užsiėmimus palydi dovanomis.


Kaip išrinkti dovaną Valentino dienos dovaną? Pabrėžiame, jog gražiausios gėlės, skaniausi šokoladai ir brangiausi kvepalai niekada neatstos stilingų papuošalų su deimantais. Tai viena asmeniškiausių dovanų kurią galite teisingai išrinkti Valentino dienos proga.Deimantai tai meilės atspindys, jie sukelia laimės, pozityvumo ir spindesio į kiekvieną moters dieną. Atitinkamai, deimantai - kaip ir meilė - yra branginami, geidžiami, todėl šiais metais galite pasirinkti geriausią dovaną, skirtą papuošti savo ypatingą Valentino dieną. 


Pristatome 5 papuošalų dovanų idėjas Valentino dienos proga, kurios leis pagal skonį ir biudžetą išrinkti tinkamą dovaną nuo klasikinių papuošalų iki šių metų tendencijų. Pasitikrinkite, kokią dovaną Valentino dienos proga reiktų padovanoti savo mylimam žmogui.


1. Papuošalai Valentino dienai su širdies motyvu

Širdies motyvas moteriškuose papuošaluose užima ypatingą vietą. Nėra geresnio būdo išreikšti savo jausmus nei dovanoti savo mylimai papuošalus. Širdis - atsidavimo ir meilės simbolis. Nesenstantį širdies motyvą ant romantiškų sužadėtuvių žiedų, auskarų, pakabukų ir žiedų su briliantais rasite unikaliose ADORO kolekcijose. 

2. BEGALYBĖS MOTYVAI - TOBULA VALENTINO DIENAI

Vienas tobuliausių motyvų Valentino dienai - kuris demonstruoja ilgaamžiškimą, atkaklumą, ištikimybę ir prisirišimą - tai yra papuošalas su begalybės (arba amžinybės) simboliu. Dar įspūdingiau atrodys, jeigu šį motyvą ant žiedų, auskarų, pakabukų papuoš briliantai.

SKUBĖKITE APSIPIRKTI

Siekiant užtikrinti papuošalų gamybą ir pristatymą laiku, Valentino dienos dovanų užsakymus kviečiame pateikti iki 2022 m. Sausio 20 d.
00Dienos
00Valandos
00Minutės
00Sekundės

3. 2022 metų tendencija - pieva ant kūno

Motyvų atžvilgiu šiemet karaliaus botanika – ir tai labai gerai, nes nėra nieko moteriškesnio ir nesenstančio už gėlių pievą primenančius papuošalus. Žiedai, apyrankės, auskarai – gėlės bus ant kiekvieno iš šių aksesuarų. Dizaineriai ragina rinktis vieną konkretų botanišką aksesuarą – tai gali būti ilgi auskarai, žiedas arba pakabukas su gėle ar eukalipto lapu.

4. KASMETINĖ KLASIKA - AUKSINIAI AUSKARAI SU PERLAIS

Auskarai, kuriuos verta rinktis 2022 m. Valentino dienai, pirmiausia yra inkrustuoti deimantais, papuošti perlais, įspūdingų geometrinių formų (ypatingai - XXL apskritimų formos), taip pat gėlių ornamentais dekoruoti modeliai, arba pakabinami auskarai - "sietynai". Įdomi idėja drąsioms, mėgstančioms žaisti su mada – orientuotis į asimetriją, t.y. nešioti tik vieną auskarą, bet nepaprastai išraiškingą ir traukiantį akį.

5. Valentino dienos žiedai

Renkantis dovaną Valentino dienai, taip pat verta atkreipti dėmesį į žiedus. 2022 metais šie puošybos elementai bus masyvūs ir gausiai dekoruoti deimantais, kartais dengiantys net didžiąją moters piršto dalį – jie dėvimi tiek pavieniui, tiek užsidedant ištisus komplektus ant vieno ar kelių skirtingų pirštų. 

6. PLANUOJATE PASIPIRŠTI PER VALENTINO DIENĄ?

Valentino diena yra puikus būdas vainikuoti savo jausmus. Romantiškiausia metų šventė – pats tinkamiausias metas pasipiršti. Sužadėtuvių žiedas yra pats vertingiausias moters papuošalas, kurį ji gali gauti per savo gyvenimą. Koks sužadėtuvių žiedas patiks jūsų išrinktajai? Tai ne tiek dabartinių juvelyrikos rinkos tendencijų, kiek konkrečios moters asmeninių pageidavimų klausimas.

7. MŪSŲ MINTYS

Šiame gide nurodėme keletą svarbiausių juvelyrikos tendencijų, kurios be jokios abejonės garsiausiai skambės 2022 m. Valentino dienos proga. Tačiau ir minimalizmo gerbėjai turėtų turėti galimybę pasirinkti aksesuarus, kurie bus šiuolaikiški. Šio sezono šūkis – įvairovė, kurios dėka saviraiškos idėją per papuošalus galima įgyvendinti jau dabar. Įkvėpti šių pasiūlymų, galite išrinkti tokį papuošalą, su kuriuo jūsų mylimoji net pačiose įprasčiausiose situacijose jausis kaip ant garsiausių podiumų.


Pabaigai pažymime, jog papuošalai su deimantais džiugins daugybę metų - atitinkamai, kartu ir primins apie būtent šią Valentino dieną. Todėl labai svarbu pasirūpinti, jog dovana būtų su ypatinga patirtimi - pavyzdžiui, įteikta nuostabios vakarienės arba kelionės metu! Tokiu atveju visą gyvenimą džiugins ne tik deimantai, bet ir brangiausi atsiminimai!


Linkėdami puikios Jums Valentino dienos,

ADORO Juvelyrikos Namai


BONUS: POPULIARŪS AUKSINIAI ŽIEDAI STACK'AMS

Stack'iniai žiedai yra itin populiarėjanti dovana sau papildant vestuvinį ar sužadėtuvių žiedą. Neretai stack'iniai žiedai yra kolekcionuojami kaip emocijų ir patirčių atminimai. Išties, stackinio žiedo padovanojimas sau tinkamu laiku - įgyvendinus sudėtingą projektą, po metinių rezultatų ar prieš šeimos atostogas - gali įamžinti tą pakylėtą būseną ir leisti rasti šiuose papuošaluose pozityvumo dėvint kasdien.  

Šaltinis ir nuotraukos savininkas: bethmacri.com. "Stacked" žiedai.

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite ADORO - gausite asmeninius pasiūlymus, naujienas, eksperimentinius dizainus ir kitas dėmesio vertas įdomybes 🖤

Vardas

El. paštas