VESTUVINIŲ ŽIEDŲ GIDAS: 2022

KĄ REIKIA ŽINOTI RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS?

ADORO | GRUODIS, 2021

Labai svarbu, kad išsirinktumėte tokius vestuvinius žiedus, kuriuos mylėsite amžinai. Žemiau pateikiame Jums savo pasiūlymus, kurie padės išsirinkti amžinybės komplektą. Pirmiausia reikia pasirinkti metalą, iš kurio bus gaminami vestuviniai žiedai.

POPULIARIAUSI VESTUVINIŲ ŽIEDŲ METALAI

Auksiniai vestuviniai žiedai - populiariausias pasirinkimas vestuviniams žiedams. Natūraliai išvaizda ir blizgesys paverčia aukso vestuvinius žiedus romantišku bei geidžiamu metalu. 


Platinos vestuviniai žiedai - tai 30 kartų retesnis taurusis metalas nei auksas ir 40% sunkesnis negu 585 prabos auksas.

Paladžio vestuviniai žiedai - platinos grupės narys, pasižymi gražiu baltos spalvos atspalviu. Kadangi paladis labai patvarus, todėl šie žiedai pasižymi ilgaamžiškumu.

Sidabriniai vestuviniai žiedai - šis metalas puikiai derės su brangakmeniu. Sidabras yra ganėtinai minkštas metalas, todėl sustiprinimui maišomas su kitais metalais. 925 prabą sudaro 92.5% gryno sidabro. 

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIŲ ŽIEDŲ SPALVĄ?

Vestuvinių žiedų spalva - reikšminga, tačiau ją pasirinkti reikia atsižvelgiant ir į kitą dėvimą juvelyriką. Sužadėtuvių žiedo spalva - natūralus pirmas apmąstymas pasirenkant vestuvinių žiedų spalvą. Tačiau spalvos derinti neprivaloma, ypač jeigu mėgstate nešioti spalvingus "stacked" žiedus.

POPULIARIAUSIOS SPALVOS

Geltono aukso vestuviniai žiedai - madinga, natūrali, švytinti geltona spalva puikiai tiks bet kokiam stiliui ir yra tobulas pasirinkimas klasikos mylėtojams. Geltono aukso vestuvių žiedai niekada neišeis iš mados. 


Balto aukso vestuviniai žiedai - tai išskirtinė prabanga, baltas auksas suteikia prašmatnią bei unikalią išvaizdą. Baltas auksas pasižymi rafinuotu žvilgesiu - jo futuristinė ir permanentinė išvaizda pabrėš Jūsų pasitikėjimą savimi.


Rausvo aukso vestuviniai žiedai - ryškus ir madingas rožinis atspalvis yra ypač populiarus dėl savo švelnios ir elegantiškos išvaizdos. Varis esantis mišinyje suteikia metalui pribloškiantį rausvą atspalvį ir jo populiarumas auga diena po dienos. Rausvas auksas simbolizuoja meilę ir suteikia moteriško žavesio. 

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIŲ ŽIEDŲ PLOTĮ?

Jei Jūsų rankos delikačios ir smulkios, plonesnio tipo vestuviniai žiedai puikiai žiūrėsis ant Jūsų pirštų. Jei norėtumėte pabrėžti savo žiedų dekoracijas bei dizainą, vidutinio storio vestuviniai žiedai - tobulas pasirinkimas. Jei Jūsų pirštai ilgesni bei žiedo dydis šiek tiek didesnis nei standartinis, Jums labiausiai tiktų platesni žiedai. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų skonio. ADORO Jums pagamins bet kokio pločio vestuvinius žiedus. Komfortinis pritaikymas. 


Komfortinio profilio vestuviniai žiedai yra šiek tiek storesni ties centru, todėl šio profilio žiedai turi mažiau lytės su oda. Tai suteikia malonų žiedo mūvėjimą bei užtikrina, jog žiedai lengvai praslys pro piršto sąnarį ir palengvins žiedo užsidėjimą bei nusiėmimą. Jei pasižymite aktyvesniu gyvenimo būdu ir manote, jog teks dažnai nusiimti bei vėl užsidėti žiedą.


POPULIARŪS VESTUVINIAI ŽIEDAI 2022-iesiems

Žemiau pateikiame Jums tris vestuvinių žiedų modelius - balto aukso, masyvius dirbinius kurie visiškai atitinka ilgalaikes patikimumo ir popandeminio  masyvo potraukio tendencijas. Kolkas, tai yra populiariausi vestuviniai žiedai 2022 metų sezone.

POPULIARŪS AUKSINIAI ŽIEDAI STACK'AMS

Stack'iniai žiedai yra itin populiarėjanti dovana sau papildant vestuvinį ar sužadėtuvių žiedą. Neretai stack'iniai žiedai yra kolekcionuojami kaip emocijų ir patirčių atminimai. Išties, stackinio žiedo padovanojimas sau tinkamu laiku - įgyvendinus sudėtingą projektą, po metinių rezultatų ar prieš šeimos atostogas - gali įamžinti tą pakylėtą būseną ir leisti rasti šiuose papuošaluose pozityvumo dėvint kasdien.  

Šaltinis ir nuotraukos savininkas: bethmacri.com. "Stacked" žiedai.

NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite ADORO - gausite asmeninius pasiūlymus, naujienas, eksperimentinius dizainus ir kitas dėmesio vertas įdomybes 🖤

Vardas

El. paštas