Naujausios vestuvinių žiedų tendencijos

Vestuviniai žiedai daugiau nei papuošalas. Jie simbolizuoja dviejų žmonių meilę ir įsipareigojimą. Kadangi yra tiek daug skirtingų tipų ir stilių, gali būti sunku apsispręsti, kurį pasirinkti. Šiame straipsnyje apžvelgsime naujausias vestuvinių žiedų tendencijas, kad galėtumėte rasti tobulą žiedą savo ypatingai dienai.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikiniai vestuviniai žiedai visada madingi. Jie paprasti, elegantiški ir nepavaldūs laikui. Tradiciškai gaminami iš aukso arba platinos, klasikiniai žiedai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta tradiciškesnę išvaizdą. Tačiau naujausia tendencija – vestuvinius žiedus papildyti asmeniniais akcentais, pavyzdžiui, graviravimu ar unikaliu dizainu.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai su deimantais

Vestuviniai žiedai su deimantais populiarus pasirinkimas tiems, kurie savo ypatingą dieną nori suteikti šiek tiek spindesio. Jų būna įvairių stilių - nuo paprastų iki sudėtingų raštų. Naujausia tendencija - pridėti spalvotų brangakmenių, pavyzdžiui, safyrų, smaragdų ar rubinų, kad būtų sukurti unikalūs ir asmeniški vestuviniai žiedai.

Vestuviniai žiedai su deimantais

Autoriniai vestuviniai žiedai

Autoriniai vestuviniai žiedai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni. Jie pasižymi nesenstančia, romantiška išvaizda, puikiai tinkančia vestuvėms. Šiuose žieduose dažnai būna įmantrių raštų ir jie gali turėti unikalią istoriją ar pasakojimą.

Unikalūs vestuviniai žiedai

Mišrių spalvų vestuviniai žiedai

Mišrių spalvų vestuviniai žiedai populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori unikalios ir modernios išvaizdos. Šiuose žieduose derinami skirtingų spalvų auksas, pavyzdžiui, baltas ir geltonas auksas, siekiant sukurti ryškų kontrastą. Juose taip pat gali būti kitų elementų, pavyzdžiui, deimantų ar brangakmenių, kurie suteikia papildomo spindesio.

Modernūs vestuviniai žiedai

Keli vestuviniai žiedai

Keli vestuviniai žiedai įdomus ir madingas būdas sukurti unikalią išvaizdą. Šie žiedai skirti nešioti kartu ir gali būti maišomi bei derinami, kad sukurtų asmeninį įvaizdį. Jų būna įvairių stilių - nuo paprastų juostelių iki sudėtingų raštų.

Unikalūs vestuviniai žiedai

Nesvarbu, kokio stiliaus ar tipo vestuvinį žiedą pasirinksite, svarbu nepamiršti, kad jis yra jūsų meilės ir įsipareigojimo simbolis. Neskubėkite ir raskite tobulą žiedą, kuris atspindėtų jūsų unikalius santykius.

ADORO juvelyrikos namai, kviečiame apsilankyti: https://www.adoro.lt/collections/vestuviniai-ziedai

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį