Madingiausios aukso spalvos - kurią iš jų pasirinkti?  | ADORO juvelyrikos namai


Galbūt svarstote, kuri aukso spalva šiuo metu madinga ir kurią turėtumėte rinktis. Mados pramonėje tendencijos gali greitai keistis, tačiau yra keletas aukso spalvų, kurios visada populiarios ir universalios. Šiame straipsnyje panagrinėsime madingiausias aukso spalvas ir padėsime išsirinkti tą, kuri atitinka jūsų asmeninį stilių.


Baltas auksas


Baltas auksas populiarus papuošalų ir aksesuarų pasirinkimas, ypač oficialiems renginiams. Tai subtilus ir rafinuotas atspalvis, kuris tinka prie bet kokios aprangos. Baltasis auksas gaminamas maišant auksą su kitais metalais, pavyzdžiui, sidabru ar paladžiu, todėl jis įgauna sidabro išvaizdą. Jis patvarus ir lengvai prižiūrimas, todėl puikus pasirinkimas kasdieniam nešiojimui.

Sužadėtuvių žiedas


Rožinis auksas


Rožinis auksas yra šiltas ir moteriškas atspalvis, populiarus jau kelerius metus. Jis turi rausvą atspalvį, kuris puikiai atrodo su įvairiais odos tonais. Rožinis auksas gaminamas maišant auksą su variu, todėl jis įgauna unikalią spalvą. Tai universalus atspalvis, kurį galima dėvėti tiek prie kasdienės, tiek prie oficialios aprangos. Rožinio aukso papuošalai ir aksesuarai bet kokiam įvaizdžiui suteikia elegancijos ir žavesio.

Sužadėtuvių žiedas


Sendintas auksas


Sendintas auksas - tai vintažo įkvėptas atspalvis, kuris yra tamsesnis ir labiau prislopintas nei kitos aukso spalvos. Tai populiarus bohemiškų ar eklektiškų papuošalų ir aksesuarų pasirinkimas. Sendintas auksas bet kokiai aprangai suteikia charakterio ir asmeniškumo. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems subtilesnę aukso spalvą.

Vestuviniai žiedai


Geltonas auksas


Geltonas - tai ryškus ir blizgus auksas, kuris bet kokiam įvaizdžiui suteikia stiprybės ir pasitikėjimo savimi. Jis puikiai tinka norint sukurti išskirtinį elementą, kuris išsiskiria iš kitų. Geltono aukso papuošalai dažnai matomi ant podiumo ir mados žurnaluose. Tai drąsus pasirinkimas, reikalaujantis pasitikėjimo savimi ir stipraus asmeninio stiliaus pojūčio.

Sužadėtuvių žiedas


Galiausiai, madingiausia aukso spalva priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir stiliaus. Svarbu pasirinkti atspalvį, kuris atitiktų jūsų odos atspalvį ir papildytų jūsų garderobą. Jei nesate tikri kokią aukso spalvą pasirinkti, visada galite rinktis klasikinį baltąjį arba rožinį auksą, kurie amžini ir universalūs.


ADORO juvelyrikos namai, kviečiame apsilankyti: https://www.adoro.lt/ 

Apibendrinant galima pasakyti, kad aukso spalvos neatsiejama mados tendencijų dalis ir bet kokiai aprangai gali suteikti elegancijos ir asmeniškumo. Madingiausios aukso spalvos yra baltasis auksas, rožinis auksas, sendintas auksas ir geltonas auksas.

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį