Ausų pradūrimas vaikui – ką reikia žinoti veriant auskarus? | ADORO juvelyrikos namai | ADORO juvelyrikos namai 

Pirsingas tapo populiaria saviraiškos forma, ypač tarp paauglių. Pirmą kartą veriant auskarus jūsų vaikui, reikia apsvarstyti keletą svarbių dalykų. Šiame straipsnyje aptarsime, ką reikia žinoti prieš veriant auskarus.

Pasirinkite gerą reputaciją turintį auskarų vėrimo specialistą

Pirmas žingsnis norint vertis auskarus - pasirinkti gerą reputaciją turintį auskarų vėrimo specialistą. Įsitikinkite, kad jis turi licenciją ir švarią bei sterilią darbo vietą. Perskaitykite atsiliepimus ir paprašykite rekomendacijų iš draugų ar šeimos narių, kurie turėjo sėkmingos auskarų vėrimo patirties.

Apsvarstykite gijimo trukmę

Ausys paprastai gyja 4-6 savaites, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo asmens ir auskarų vėrimo vietos. Gijimo proceso metu svarbu palaikyti vietą švarią ir vengti liesti ją nešvariomis rankomis. Taip pat reikėtų vengti plaukioti ar panardinti auskarus į vandenį.

Pagalvokite auskarų vėrimo vieta

Prieš pradėdami vertis auskarus, pagalvokite apie auskarų vietą. Kai kuriose darbovietėse ar mokyklose galioja konkrečios taisyklės dėl matomų auskarų, todėl svarbu pasirinkti tokią vietą, kurią prireikus būtų galima lengvai uždengti. Taip pat apsvarstykite auskarų dydį ir stilių bei tai, kaip jie derės su jūsų plaukais ir veido forma.

Priimkite pagrįstą sprendimą

Kai kalbama apie auskarų vėrimą, sprendimą turėtų priimti pats asmuo, kuris veriasi auskarus. Tačiau svarbu atlikti tyrimą ir priimti informacija pagrįstą sprendimą. Apsvarstykite riziką ir galimas auskarų vėrimo komplikacijas, pavyzdžiui, infekciją ar alergines reakcijas. Pasikalbėkite su auskarų vėrimo specialistu apie sterilizacijos procesą ir priežiūros po auskarų vėrimo instrukcijas.

Tėvų vaidmuo priimant sprendimą verti auskarus

Vaikams ir paaugliams sprendimas dėl auskarų vėrimo gali būti sudėtingas. Nors galutinį sprendimą turėtų priimti pats asmuo, kuriam bus veriami auskarai, tėvai gali atlikti tam tikrą vaidmenį sprendimo priėmimo procese. Tėvai turėtų aptarti su vaiku auskarų vėrimo riziką ir atsakomybę ir įsitikinti, kad jis yra pasirengęs pasirūpinti auskarais.

Apibendrinant reiktų pasakyti, kad auskarų vėrimas gali būti smagi ir jaudinanti saviraiškos forma, tačiau svarbu atlikti tyrimą ir priimti pagrįstą sprendimą. Pasirinkite gerą reputaciją turintį auskarų vėrimo specialistą, apsvarstykite gijimo laiką ir vietą, ir įsitikinkite, kad esate pasirengę prižiūrėti auskarus. Vaikams už priežiūrą atsakomybę turėtų prisiimti tėvai.

ADORO GAMINIAI

ADORO ŽURNALAS

Taip pat žurnale

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI

Akvamarinas | ADORO JUVELYRIKOS NAMAI  Didžiausi akvamarino telkiniai yra Brazilijoje, kurie išsibarstę po visą šalį. Gražių egzempliorių randama Rusijoje, Nigerijoje, Namibijoje, Tanzanijoje, JAV ir Indijoje. Europoje šis mineralas daugiausia randamas Italijoje. Didžiausias...

Safyrai

ADORO juvelyrikos namai pristato trumpą santrauką, ką nuo gilios senovės iki dabar žmonės mano apie vieną populiariausių brangakmenių - safyrą. 

Prenumeruok naujienlaiškį